24.1 C
Alanya
06/06/2023
Haberci Alanya
Bölge HaberleriSiyasi Gündem

CHP İlçe Başkanı Yavuz Demir’den Saldırıya İlişkin Açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gazipaşa İlçe Başkanı Yavuz Demir uğradığı saldırıya ilişkin bir açıklama gerçekleştirdi.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve kalabalık bir vatandaş topluluğuyla birlikte gerçekleştirdiği basın acıkmasında Yavuz Demir şu ifadelere yer verdi;

“Cuma günü akşam saatlerinde Gazipaşa Cebeli Tepesi’nde kimliği belirsiz, kar maskeli iki kişi tarafından saldırıya uğradım. Çok şükür iyiyim. Emniyet güçlerimiz tarafından, olaya ilişkin inceleme başlatıldı. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu olayın takipçisi olacağız.

Yapılan bu menfur saldırı sadece benim kişiliğime yapılan bir saldırı niteliğinde değildir. Cumhuriyet Halk Partisi’ne, parti örgütüne ve tüm partililerimize karşı yapılan bu saldırı, saldırıyı yapanların ve onları azmettirenlerin yanına kar kalmayacaktır. Bir kez daha birlik ve beraberliğimizi şahsıma yapılan saldırıyı hep birlikte olarak ve kınayarak gösterdik. Hastaneye yüzlerce kişi akın etti.  Saldırı sonrasında yanımda olan, bizleri yalnız bırakmayan ilçe kaymakamımıza, belediye başkanımıza, ilçe emniyet müdürümüze, siyasi parti ilçe başkanlarımıza, Başhekimimize, hastane çalışanlarımıza, örgütümüzün değerli üyelerine, sizlere ve  geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. Hepinizin gördüğü gibi iyiyim.

Bizler Halkın partisi olarak daima güçlü, daima birlik ve beraberlik içerisinde haklı olan yolumuzda yürümeye devam edeceğiz.  Yürüdüğümüz yolda ayağımıza takılan taşlar bizi asla durdurmaz. Sadece daha sağlam ve temkinli adımlar atmamızı sağlar. Bizler aydınlık geleceği hep birlikte kuracağız. Herkese teşekkür ediyorum.”

İlgili Haberler

TİP Alanya Mahalle Buluşmalarına Başlıyor

Haberci Editör

Başkan Yılmaz Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni Gazipaşa’da Ağırladı

Haberci Alanya

Gazipaşa Belediyesi Asfalta Devam Ediyor

Haberci Alanya

Yorum Yap