15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Başkan Yılmaz, Yeni Yıl Mesajında Vatandaşlara Umut ve Huzur Diledi

Gazipaşa Beledie Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak ilçe halkına umut ve huzur dolu bir yıl diledi.

Başkan Yılmaz, mesajında geçmiş yılın zorlukları ve güzellikleriyle birlikte geride bırakıldığını belirtirken, yeni yıla umutlar ve güzel hayallerle girildiğini ifade etti.

Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Acı tatlı günleriyle ve güzel anılarıyla koca bir yılı daha geride bırakırken, yepyeni umutlar ve güzel hayallerle yeni bir yıla hazırlanıyoruz. 2023 yılında, bütün birimlerimizle birlikte hemşerilerimize hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşadık. Göreve geldiğimiz günden bu yana olduğu gibi bu yıl da, sizlerden aldığımız güçle ilçemizde güzel işler yaptık.”

Başkan Yılmaz, geçmiş yıl içerisinde kültürden sanata, spordan eğitime, çocuklardan yetişkinlere, sosyal projelerden yapısal projelere kadar birçok alanda önemli ve değerli projeleri hayata geçirdiklerini vurgulayarak, yeni yılda da Gazipaşa’yı daha da büyüterek hizmet etmeyi sürdüreceklerini belirtti. Başkan, mesajını şeffaf, adaletli ve katılımcı yönetim anlayışlarını daha da geliştirerek, üretmeye ve üretenleri desteklemeye devam edeceklerini ifade ederek sonlandırdı.

İlgili Haberler

Esen Öğrencilere Sözünü Tuttu …

Haberci Alanya

“Dilvarda” Öğrencilere İlham Kaynağı Oluyor

Haberci Editör

Karantina Aşkları’na Büyük İlgi …

Haberci Alanya

Yorum Yap