15.1 C
Alanya
21/04/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriGüncelHaberci Alanya

Bakan Yardımcısı Karaoğul İHH Alanya Gazipaşa Ekiplerini Ziyaret Etti

Eski Antalya Valisi ve şu anda İçişleri Bakan Yardımcısı ile aynı zamanda Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı (AFAD) olan Münir Karaoğul, İHH Alanya Gazipaşa Arama Kurtarma ekiplerini ziyaret etti.

Ziyaret, Gazipaşa’daki öğretmen evinde gerçekleşti ve Afet Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Akredite Hafif Sınav Eğitimlerini başarıyla tamamlayan ekipleri tebrik etmek amacıyla düzenlendi.

Ziyaret kapsamında, Karaoğul, ekip üyeleriyle tanışarak başarılarını kutladı ve daha üst seviyelere yükselmeleri için başarılar diledi. Ziyarete, Ak Parti İlçe Başkanı Ramis Yiğit, MHP İlçe Başkanı İbrahim Tan, Gazipaşa Belediye Başkan adayı Mustafa Aksoy ve siyasi parti temsilcileri de katıldı.

Gazipaşa Alanya Arama Kurtarma eğitmeni Mehmet Taş Demir, İHH Alanya İnsani Yardım Derneği Başkanı Adnan Yavuz, Gazipaşa Arama Kurtarma Başkanı Süleyman Topsakal, Arama Kurtarma Sorumlusu Yunus Koç ve diğer üyeler de ziyarette hazır bulundu.

Karaoğul, ayrıca Cumhur İttifakı belediye başkan adayı Mustafa Aksoy için arama kurtarma ekibinden destek istedi. Ziyaretin sonunda, Alanya Gazipaşa Arama Kurtarma Ekip Lideri Ramazan Başkan , Karaoğul’a teşekkür ederek moral ve motivasyon sağladığı için minnettarlığını ifade etti. Ziyaretin anısına çekilen fotoğraflarla program sona erdi.

Haber: Sıtkı Altuner

İlgili Haberler

4. Alanya Uluslararası Çocuk Festivali’nde Geri Sayım

Haberci Alanya

Aytemiz Alanyaspor’un Çaykur Rizespor maçı biletleri satışa çıktı

Haberci Alanya

Satın Alınan Konut Kredisi Miktarı Açıklandı

Haberci Alanya

Yorum Yap