18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

Araç Yangını! : Şoför Uyurken Çıkan Yangın Korkuttu

Mersin’in Taşucu ilçesinde bir aracın, şoförün araçta uyurken çıkan ve henüz nedeni belirlenemeyen bir yangın sonucunda kül olma tehlikesi yaşadığı anlar, çevredeki vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Olay, Taşucu ilçesinde meydana geldi. Şoförün aracında uyurken çıkan ve hızla büyüyen yangın, çevredeki vatandaşların dikkatini çekti. Yangının şoförün üzerinde bulunan ev eşyalarını taşıdığı bir nakliyat aracında gerçekleştiği belirtildi.

Yangını fark eden çevre sakinleri, hemen olay yerine gelerek kendi çabalarıyla yangına müdahale etmeye çalıştılar. Ancak, şoförün çabaları yangını söndürmeye yetmediği için itfaiye ekiplerine haber verildi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kısa sürede yangını kontrol altına aldı. Şoför, yangını söndürme çabalarına rağmen araç içindeki eşyaların büyük kısmını kaybetti. Çevredeki vatandaşlar ise hızla müdahale ederek şoförün yaralanmasını önledi.

Yangın sonrasında şoför, olayı atlatarak yaralanmadan kurtuldu. Yaşanan olay, çevre sakinlerinin aracın yanında bulunmaması ve hızlı müdahalesiyle daha büyük bir felaketin önlenmesine vesile oldu.

ÖZEL HABER: Sıtkı ALTUNER

İlgili Haberler

Büyükşehir’den Alanya ’da 5 Mahalleye İçme Suyu Çalışması

Haberci Alanya

Arıkan Mazbatayı Aldı Birlik Mesajı Verdi

Haberci Editör

Zafer Partisi Adayı Dr. Tahsin Biner, Konaklı Esnafıyla Buluştu: “Artık Değişsin Alanya”

Haberci Editör

Yorum Yap