18.1 C
Alanya
28/02/2024
Haberci Alanya
Bölge HaberleriHaberci Alanya

AK Parti Gazipaşa İlçe Teşkilatı Aday Adaylarıyla Buluştu

AK Parti Gazipaşa İlçe Teşkilatı, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için aday adayları tarafından yapılan başvuruların tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Gazipaşa Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte aday adayları, hedefleri ve projeleri hakkında partililere bilgi verdi.

Toplantıya AK Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Ramis Yiğit, ilçe yönetimi, kadın ve gençlik kolları başkanları, partililer ve basın mensupları katıldı. Aday adayları, seçim sürecinde hayata geçirmeyi planladıkları projeleri ve Gazipaşa’ya yönelik hizmet vizyonlarını paylaşarak destek istedi.

Ali Doğan: “Amaç AK Parti Belediyeciliğini Devam Ettirmek”

Toplantıda söz alan AK Parti Gazipaşa Belediye Başkan Aday Adayı Ali Doğan, yaptığı konuşmada, “Öncelikle belirtmeliyim ki amacımız kaldığımız yerden AK Parti Belediyeciliğini devam ettirmek. 2001 yılında partimiz kurulacağı zaman öğretmenlik yapıyordum. Yola çıktık, listemizi yaptık. Herkes kaçıyor… Biz ta o süreçte yola çıkanlardanız. Gazipaşa’nın geleceğini gençlik kolları ve kadın kollarının belirleyeceğini düşündük. Allah Recep Tayyip Erdoğan’a ve sizlere uzun ömürler versin” dedi.

Adil Çelik: “Gazipaşa İçin Çalışmaya Devam Ettik”

AK Parti Gazipaşa Belediye Başkan Aday Adayı Adil Çelik, konuşmasında, “Gazipaşa için çok güzel projelerim var. Mevcut başkan Mehmet Ali Yılmaz’ı asla eleştirmeyeceğim ama bizim yaptıklarımızın bakımı bile yapılamadı. Ben yaptığımız hizmetleri saymayacağım. Gazipaşa için çözülemeyecek hiçbir sorun yok. 31 Mart’ta seçimi kazanırsak, 1 kişiyi bile işten çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

Ali Rıza Büyükakça: “Ak Belediyeciliği Yeniden Yaşatmak İçin Aday Adayı Oldum”

AK Parti Gazipaşa Belediye Başkan Aday Adayı Ali Rıza Büyükakça ise, “Önümüzdeki 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçimlerde 22 yıllık bürokrasi tecrübemi siyasetle birleştirip ilçemize hizmet vermek için aday adayı oldum. Bizler sadece belediye hizmetlerine talip değiliz. Biz ilçenin bütün sorunlarına talibiz. Bütün aday adayı arkadaşlarımızla kenetlendik. Hep birlikte mücadelemizi vereceğiz ve 31 Mart’ta Ak Belediyecilik Gazipaşa’da devam edecek” şeklinde konuştu.

Etkinlik, aday adaylarının projelerini detaylandırdığı bir soru-cevap bölümüyle son buldu. Aday adayları, Gazipaşa halkının desteğiyle birlikte ilçeye daha fazla hizmet sunmayı amaçlıyor.

İlgili Haberler

Avukat Sinem Topçu’dan 8 Mart Dünya Kadınlar günü açıklaması

Haberci Alanya

Mehmet Hanifi Türk sektöre geri döndü

Haberci Editör

Alanyaspor 6 maç aradan sonra galip: 2-1

Haberci Editör

Yorum Yap