25.6 C
Alanya
17/06/2024
Haberci Alanya
Haberci AlanyaYazarlar

Burhan Çetinkaya yazdı: “Beklenen Son”

Yazıya başlamadan önce, Ömer Hoca’nın istifasının uzun zamandır beklenen bir son olduğunu belirtmek gerekir. Takımıyla bir türlü bağ kuramadı ve sadece ilk üç maç dışında, takım futbol oynamayı adeta unuttu. Canlı yayınlarda sürekli dile getirdik, hoca ile takım arasında bir problem olduğunu düşündük.

Gelelim bu haftaki maça. Aslında hücum pres yaparak başladık. Direkten dönen toplar dışında rakibimize neredeyse hiç pozisyon vermeden ilk yarıyı 0-0 berabere tamamladık. İyi oynuyor, saldırıyor ve pozisyon üretiyoruz. Ama eksikliklerimiz de vardı, özellikle kanat forvet ve santrfor pozisyonunda.

Nitekim gol, Karambode Fatih Aksoy’dan geldi ve 1-0 öne geçtik. Ancak bu andan itibaren takımımız, skoru koruma içgüdüsüyle geriye yaslandı. Sivasspor, en azından bir puan koparmak için hücum hattına değişiklikler yaptı. Servet Hoca ise yaptığı değişikliklerle üç puanı alıp döndü.

Bizim hoca ise elindeki üç puanı korumak için değişiklikler yaptı, ancak uzatma dakikaları henüz başlamışken kalemizde golü gördük. Sonuç olarak, risk alan taraf, uzatmalarda maçı kopardı ve üç puanı aldı.

Artık önümüzdeki maça hangi hoca ile çıkacağımızı düşünmek gerekecek. Şahsi görüşüm, şu anda boşta olan Rıza Çalınbay’dır. İlgililere duyurulur.

İlgili Haberler

Alanya Belediyesi Dört Koldan Kesintisiz Ulaşım İçin Çalışıyor

Haberci Alanya

Öğretmenler Gününde Zil Sürprizi

Haberci Editör

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi, Yeni Belediye Yönetimiyle İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Haberci Editör

Yorum Yap